کیفیت نان بستنی گل افسون

کیفیت نان بستنی گل افسون

کیفیت نان بستنی گل افسون

کیفیت نان بستنی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که اگر رعایت نشود می تواند نان بستنی را به نازل ترین کیفیت خود برساند. ما در این مقاله به عواملی که کیفیت نان بستنی را تحت تاثیر قرار می دهند می پردازیم. کیفیت نان بستنی گل افسون شامل چه مواردی می شود:

قوام مناسب

اجزای نان بستنی باید خیلی خوب مخلوط شوند و مخلوط نهایی قوامی صاف و یکنواخت داشته باشد و به نسبت سنگین بوده و قابل جویدن باشد.

طعم خوب

یک نان بستنی خوب باید طعم مناسبی داشته باشد و مواد شیرین کنند ه مناسبی در آن بکار رفته باشد. بستنی که خیلی شیرین باشد یا بی طعم باشد, بستنی مطلوبی بشمار نمی رود.

مواد اولیه مرغوب

هر بستنی که مواد اولیه سازنده آن از جنس مرغوب, سالم و بهداشتی باشد, می تواند نان بستنی خوبی باشد این مواد اولیه نباید به مدت طولانی و به روش نادرست در انبار نگهداری شده باشند.

نان مرغوب

نان مرغوب تاثیر بسزایی در بهتر شدن کیفیت آن دارد حرارت دیدن نان, تازه بودن آرد آن نگهداری صحیح از نان تولید شده تا رسیدن به مرحله تولید نهایی با بستنی.

تمام  گزینه های بالا برای تولید کیفیت نان بستنی گل افسون را می توان در شرکت گل افزون مشاهده کرد که نام این نان بستنی ها به شرح زیر می باشد.

تنوع کیفیت نان بستنی گل افسون

نان بستنی آمریکایی

این بستنی با استفاده از مدرترین دستگاه های تولید بستنی در شرکت گل افسون تهیه می شود که با طعم خاص خود و اسفاده از مواد اولیه تازه در ردیف نان بستنی های مرغوب قرار گرفته.

نان بستنی ایتالیایی

نان بستنی ایتالیایی همانطور که از اسم این بستنی پیداست ایتالیا مهد تولید بستنی می باشد و برای تولید بستنی هایی در حد کیفیت بستنی های این کشور تلاش بسیار زیادی برای کارکنان شرکت گل افسون در بر داشته با بکار گیری از بهترین مواد اولیه اعم از شیر تازه که مواد پایه تولید بستنی می باشد و شکر و … تا پا به پای بستنی کشور های خارجی قدم به عرصه پیشرفت بگذارد.

 نان بستنی استوانه ای

نان بستنی استونه ای یکی دیگر از محصولات شرکت گل افسون می باشد که با تهیه با کیفیت این بستنی در مراحل مختلف تولید مخلوط صحیح ترکیب مواد اولیه آن برای رسید به قوامی صاف و یکسان توانسته محصول کیفیتی را به مشتریان خود عرضه کند.

 نان بستنی قیفی

همانطور که میدانید نان بستنی قیفی جز بستنی های پرطرفدار در هم قشر جامع است که دلیل این همه طرفدار برای این بستنی داشتن کیفیت خوب در نان آن و تازه بودن مواد تولیدی آن است که در شرکت گل افسون تولید شده که با یکبار امتحان آن برای کسانی که طعم آنرا نچشیده اند قطعا طرفدار آن خواهند شد.

 نان بستنی ایرانی

نان بستنی ایرانی همانطور که از اسم آن پیداست این بستنی بصورت تخصصی در کشور خودمان و در شرکت گل افسون تولید می شود که با بکار گیری از دستگاه های مخصوص و مواد اولیه تازه برای تولید این بستنی آنرا به در جه کیفیت

عالی رسانده که با چشیدن طعم آن مزه ناب ایرانی بودن آنرا را می توان در آن حس کرد.

 نان بستنی تخت

هدف از تولید این بستنی رژیمی بودن آن است چرا که با رساندن چربی این شیر به حد نصاب و استفاده از مقدار شکر در آن که نه بیش از حد شیرین باشد و نه تا حدی که نتوان شیرین بودن آنرا حس کرد با یک طعم بسیار مناسب به مشتریانی که طالب بستنی رژیمی هستند عرضه می شود.

 نان بستنی پیا له ای

محبوب بودن این بستنی بخاطر کیفیت بالای نان آن است که توانسته مشتریان زیادی را برای شرکت گل افسون جذب کند. مرغوب بودن نان این بستنی بخاطر این است که این بستنی نه زیاد نازک است و نه زیاد ضخیم و طرز تهیه و طعم نان این بستنی بسیار خاص می باشد بطوری که طعم آن را برای شما ماندگار خواهد کرد و آن را به دوستان خود هم پیشنهاد خواهید داد.

 نان بستنی گل افسون

نان بستنی گل افسون که اصلی ترین محصول این شرکت می باشد از هر لحاظ این محصول خود را به بالاترین درجه کیفی رسانده تا بتواند با رقیبان خود چه در داخل و خارج از کشور به رقابت بپردازد و نام خود را در بالاترین لیست شرکت های بستنی ثبت کند. به طور حتم این محصول شرکت گل افسون در بهترین لحظات شما در بین جمع دوستان قرار خواهد گرفت.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *