نان بستنی شکلاتی

نان بستنی شکلاتی

نان بستنی شکلاتی

طی دهه های اخیر با گسترش بستنی قیفی در سرتاسر جهان شاهد ابداعات و خلاقیت هایی بوده ایم که برخی از آنها باعث ایجاد طعم شگفت انگیزی بوده اند، از جمله این خلاقیت ها می توان به نان بستنی شکلاتی اشاره کرد.

موارد استفاده از نان بستنی شکلاتی

نان بستنی شکلاتی در سال ۱۹۹۸ در آمریکا برای اولین بار تولید شد و پس از استقبال بی سابقه مردم به مرور در نقاط دیگر جهان فراگیر شده است. مواد اسفاده شده در نان بستنی شکلاتی، اغلب نان بستنی حصیری ،قیفی و نان بستنی بیضی می باشد که با استفاده از شکلات در نواحی بالا یا در برخی موارد تمام قسمت های نان بستنی را شامل می شود.

همچنین می توان با استفاده از یک نان بستنی قیفی با استوانه ای و قرار دادن شکلات داغ در داخل نان بستنی به راحتی یک بستنی شکلاتی خوشمزه تولید کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

از دیگر موارد استفاده نان بستنی شکلاتی، تولید نوعی بستنی زمستونی یا بستنی زمستانی است. می توان با استفاده از نان بستنی ها بیضی و قرار دادن مواد دلخواه همچون خامه و در نهایت پوشاندن آن با یک لایه شکلات به راحتی در خانه خود یک بستنی زمستانی تولید نمایید.

البته این موارد برخی از بهترین موارد استفاده از نان بستنی شکلاتی در جهان بود که به موارد بیشتری چون اسفاده از میوه در نان بستنی شکلاتی اشاره کرد.

خرید نان بستنی شکلاتی

همانطور که قبلا اشاره شد این نوع از نان بستنی به دلیل جدید بودن در هر فروشگاهی یافت نمی شود و علاوه بر آن به دلیل تنوع گوناگونی و پیچیدگی در تولید معمولا به صورت دستی یا دست ساز تولید می شود ولی شرکت گل افسون برای راحتی مشتریان خود اقدم به تولید نان بستنی شکلاتی به صورت سفارشی کرده است و شما می توانید با برقراری ارتباط با تیم فروش گل افسون سفارش خود را در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت دریافت نمایید.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *