قیمت انواع نان بستنی گل افسون

قیمت انواع نان بستنی

قیمت انواع نان بستنی گل افسون

سال ها از تولید نان بستنی میگذرد و هرروز شاهد تغییراتی در نحوه ی پخت و مواد بکار رفته و مواردی از این قبیل هستیم، که هر کدام به اندازه ای در قیمت انواع نان بستنی موثر می باشند. شرکت نان بستنی گل افزون که پیشرو در تولید انواع نان بستنی ها در ایران می باشد همواره سعی در بکارگیری از لوازم و تجهیزات بروز وتماما مکانیکی و بهداشتی و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه در تهیه نان بستنی به همراه قیمت رقابتی و پایین تر از تعرفه می باشد .استفاده از لوازم و تجهیزات بروز باعث تولید بیشترنان بستنی ها گشته است تا شرکت گل افسون بیشترین میزان تولید را در کشور به خود اختصاص دهد و با تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمامی روز های هفته و ایام تعطیل  و ارسال سریع به تمام نقاط ایران باعث بدست آوردن حداکثری میزان رضایت مشتری گشته است.

شرکت گل افسون با استفاده از کارشناسان تیم تولید خود قادربه تولید انواع نان بستنی با قیمت بسیار پایین و کیفیت عالی می باشد.

انواع نان بستنی تهیه شده در شرکت گل افسون :

  • نان بستنی استوایی
  • نان بستنی زمستانی
  • نان بستنی انگشتی
  • نان بستنی ایتالیایی
  • نان بستنی حلوایی
  • نان بستنی بیضی
  • نان بستنی گرد
  • نان بستنی پیاله ای
  • نان بستنی تخت

همچنین شما می توانید با برقراری ارتباط با تیم فروش شرکت گل افسون از دیگر مدل های نان بستنی و سفارشی سازی آن و نحوه ی قیمت آن اطلاعات دقیقی بدست آورید.

شرکت گل افسون همواره بر بهداشت محصولات خود حساسیت خاصی داشته و این شرکت دارای استاندارد و لوگوی آرم سیب سلامت و مجوز رسمی بهداشت و برند می باشد و تمام محصولات فوق دارای بهترین بسته بندی می باشند و در شرایط کاملا مطلوب و بهداشتی تولید و نگهداری و ارسال می شوند.البته این امر به هیچ عنوان باعث افزایش قیمت نان بستنی نشده است.

همانطور که قبلا به آن اشاره شد شرکت گل افسون با افزایش قیمت ۰% (صفر درصدی) نسبت به سال  ۹۷ همواره در تلاش برای جذب رضایت مشتریان خود و بهبود پیشرفت در این صنعت بوده است. از عوامل موثر درپایین بودن قیمت نان بستنی شرکت گل افسون حذف واسته ها ودلال ها می باشند که همین امر سبب گشته مشتریان به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری نمایند.

با وجود مشکلات بسیار و نوسانات ارز و بالا رفتن هر روزه قیمت مواد اولیه نان بستنی ، شرکت گل افسون همواره به تولید با کیفیت خود و استفاده از مواد اولیه ی درجه یک و عالی خود مصر بوده و در صنعت نان بستنی همواره پیشتاز بوده است.

همچنین شما می توانید با تماس با واحد فروش از قیمت نان بستنی های مختلف اطلاع کسب نمایید.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *