فروش دستگاه های نان بستنی در شرکت گل افسون

دستگاه نان بستنی

فروش دستگاه های نان بستنی در شرکت گل افسون

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد بهبود فعالیت کسب و کار ودستگاه ها در تمام زمینه ها از جمله صنعت می باشیم . در گذشته نه چندان دور تولید نان بستنی با طعم و مزه خوب کار نسبتا سخت و دشوار، البته دارای مهارتی خاص بود که هرکسی توانایی انجام آن را نداشت،اما امروزه با ظهور تکنولوژی های جدید در صنعت دستگاه تولید نان بستنی به صورت دستی ، نیمه اتوماتیک وتمام اتوماتیک کار بسیار آسان شده است بطورمثال دستگاه تمام اتوماتیک عملیات خمیرگیری ، رول کردن ، کوره و قالب های آماده که بسته به نوع دستگاه متفاوت می باشد را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به استفاده از روش های سنتی دستی (غیر بهداشتی و تولید کم ) انجام خواهد داد.

انواع دستگاه نان بستنی

  • دستی : همانطور که از اسمش مشخص می باشد برای تولید نان بستنی لازم است در تمامی مراحل با دخالت انسان و کمک دستگاه انجام شود.
  • نیمه اتوماتک : این مدل دستگاه بیشتر برای افرادی مناسب می باشد که نیازی به تعداد زیادی از نان بستنی ندارند و البته در قسمت هایی باید خود شخص بطور مستقیم فعالیت هایی انجام دهد.
  • تمام اتوماتیک :همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم در این مدل دستگاه نیاز به دخالت انسان نیست و فقط لازم است مواد اولیه را برای دستگاه محیا کرده و تولید نان بستنی را آغاز نمایید.

دستگاه های نان بستنی در هر مدل دارای ظرفیت های مختلفی در قالب و ظرفیت ایستگاه های رول کن هستند که هر چه دستگاه ظرفیت بیشتری داشته باشد ابعاد آن نیز بزرگترخواهد بود.سوخت مورد استفاده دستگاه های نان بستنی اکثرا گاز شهری می باشند.

یکی دیگر از مواردی که درهنگام خرید دستگاه نان بستنی باید به آن توجه کنید

مدل تولید نان بستنی

می باشد که دارای انواع مختلفی :

۱) حصیری گرده بزرگ یا کوچک

۲) قیفی نان مشعلی

۳) قیفی دوکی

که بسته به نوع مدل نان بستنی شما باید دستگاه را خریداری کنید . از دیگر فاکتورهای هنگام خرید تعداد تولید نان بستنی در هر ساعت می باشد که نشان دهنده ی قدرت و سرعت دستگاه شما می باشد.البته توجه داشته باشید که دستگاه شما تمام تجهیزات را بطور کامل در اختیار داشته باشد مانند:خمیرگیر، کمپرسور، تجهیزات جانبی و ….

در ادامه مثالی خواهیم زد تا شما بیشتر با جزئیات خرید دستگاه نان بستنی آشنا شوید .

مدل یک اکونومی : کوره  ۲۴ قالب با رول کن ۴ ایستگاه
مدل دو استاندارد: کوره  ۵۲ قالب با رول کن ۸ ایستگاه
مدل سه اکونومی استاندارد : و کوره ۷۲ قالب با ۱۶ ایستگاه تولید ساعتی ٣٢٠٠ عدد حدود

در سال های اخیر شرکت های ایرانی از جمله گل افسون که پیشروی تولید دستگاه های تولید نان بستنی با بهترین کیفیت ومشابه دستگاه خارجی می باشند وارد این عرصه شده اند  که شما می توانید با سرمایه گذاری در این صنعت پر سود در مدت ۲ الی ۳ ماه مبلغ هزینه ی اولیه خود را بازگردانید و به کسب و کاری پرسود و بازده عالی دست پیدا نمایید.

امیدوریم مطالبت گفته شده برای شما سودمند باشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *