حلوا و میوه با تزئین نان بستنی

حلوا و میوه با تزئین نان بستنی

حلوا و میوه با تزئین نان بستنی

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که در مجالص و مهمانی های خود از سادگی سفره خود ناراحت هستید اما ما با یک روش کاملا ساده به شما آموزش می دهیم که چطور می توان خوراکی های خود را با استفاده از تزئین نان بستنی و کمی خلاقیت سفره خود را به بهترین شکل تزیین نمایید.

 

مواردی استفاده در تزئین نان بستنی:

تزئین خوراکی های مختلف با استفاده از نان بستنی طی سال های گذشته رواح یافته است، شاید مهمترنی عامل قابل خوردن بودن و خوشمزه بودن آن باشد. حال می توان از نان بستنی به شکل های گوناگونی برای این امر استفاده نبود بطور مثال می توان نان بستنی را بطور کامل و به عنوان مواد اصلی در تزئین استفاده نمود.

تزئین کیک با نان بستنی

کیک با تزئین نان بستنی کاری راحت اما باید به برخی از نکات اوجه نماییدبطور مثال  کیک شما نباید خیلی خشک باشد و بهتر است کیک را درون نان بستنی قرار داده و با استفاده از کمی خامه و مقدار خیلی کمی از یک نوع میوه که بر روی خامه قرار میدهید تزئین نمایید.

کیک با تزئین نان بستنی

تزئین میوه با نان بستنی 

میوه با تزئین نان بستنی در عین سادگی نیازمند به خلاقیت و دقت می باشد بطور مثال : شما نباید میوه هایی که خیلی آب دار هستند را درون نان بستنی قرار دهید، برای تزئین میوه های آب دار با نان بستنی بهتر است نان بستنی را به اشکال مختلف فانتزی در بیاورید و بر روی میوه ها قرار دهید. البته میوه هایی هم که کوچک و آب دار نیستند را می توانید به راحتی درون نان بستنی قیفی یا پباله ای قرار دهید و با استفاده از مواد خوراکی طعم دهنده مثل اسمارتیز یا کمی خامه و شکلات و… به آن طعم متفاوت و منحصر به فردی دهید.

میوه با تزئین نان بستنی

تزوین غذا با نان بستنی 

غذا باتزئین نان بستنی در طی سالیان گذشته بسیار رواج گرفته است، البته نان بستنی بیشتر برای تزئین کردن غذا با آن استفاده می شود تا خوردن آن بطوری که شما می توانید با استفاده از انواع نان بستنی ها ( به دلخواه خود ) و برش نان بستنی ها به اشکال مختلف و قرار دادن آن به دور ظرف غذا مثل خورشت ها و باعث متفاوت تر شدن سفره خود شوید.

تزئین شیرینی و دسر با نان بستنی 

یکی دیگر از مواردی که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است شیرینی و دسر با تزئین نان بستنی می باشد. حتما شما هم در بسیاری از شیرینی فروشی ها مشاهده کردید که با استفاده از نان بستنی، با شیرینی های خود اشکال جالبی خلق می کنند، البته اینکار ساده ای نیست و نیازمند سلیقه و خلاقیت می باشد که شما می توانیید با کمی تمرین به آن دست پیدا نمایید.

شیرینی با تزئین نان بستنی

تزئین بستنی با نان بستنی

کمتر کسی را می توان یافت که ترکیب بستنی و نان بستنی را دوست نداشته باشد و معمولا بستنی با تزئین نان بستنی بسیار بر میزان فروش تولید کنندگان موثر بوده است. استفاده از نان بستنی در بستنی طی سالیان طولانی نه تنها برای مردم عادی نشده بلکه هر روزه شاهد بیشتر شدن و استفاده های گوناگونی از آن هستیم.

تزئین حلوا با نان بستنی 

حلوا با تزئین نان بستنی در سال های گذشته بسیاز رواج یافته است. برای تزئین حلوا با نان بستنی بشتر از نان بستنی های قیفی کوچک استفاده می شود.لازم به ذکر است که حلوای شما باید کمی بیشتر روغنی باشد زیرا مقداری از روغن جذب نان بستنی خواهد شد.

حلوا با تزئین نان بستنی

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *